Jedálne lístky - grafika a tlač

Prenechajte výrobu a spracovanie grafického dizajnu Vašich jedálnych lístkov na profesionálov. Ponúkame návrh a vyhotovenie originálnych jedálnych lístkov “šitých na mieru” Vášmu reštauračnému zariadeniu, baru alebo jedálne. Na základe Vašej ponuky jedál, nápojov a služieb, Vám navrhneme a vytlačíme vhodnú ponuku vo forme originálneho jedálneho lístka s dôrazom na prostredie a zameranie Vášho podniku. Tlačíme jedálne lístky v kusovom náklade od jednoduchých skladaných brožúrových až po exkluzívne viac stranové jedálne lístky.

Stačí ak nám zašlete Vaše logo, kontakty a obsah položiek v textovej forme a pripravíme pre Vás grafický návrh do 48h. VYSKÚŠAJTE !

Objednávajte na info@camedia.sk alebo na +421 903 605 362

TOP PRODUKTY

Servisné samolepky

Servisné samolepky tlačíme laserovou technológiou na špeciálne, chemicky odolné samolepiace stálofarebné fólie. Vhodné pre servisné záznamy pri výmenách olejov, kvapalín, médií a všade tam kde je potrebné v chemicky a tepelne náročných prostrediach ( motory, prevodovky..) upozorniť na termín výmeny resp. kontroly.

Potlač tričiek a textilu

Potrebujete lacno a rýchlo potlačiť tričká firemnou grafikou, logom prípadne máte vlastný návrh ? Ponúkame potlač tričiek v zaujímavých cenách s možnosťou objednať si lacné tričká, polokošele a mikiny priamo v našom eshope.

Magnetky s potlačou

Dajte o sebe vedieť netradičným spôsobom. Vymeňte klasické vizitky za praktické magnetky s plnofarebnou potlačou. Pôsobivá a efektívna reklama Vašej firmy. Magnetky sa spravidla nezvyknú vyhadzovať do koša... Vyhotovíme pre Vás magnetky s potlačov rôznych rozmerov.

Visačky na dvere, kľučky dverí a madlá v MHD už od 100 kusov

Závesné letáky vhodné na zavesenie na kľučky dverí alebo na držadlá v mestskej hromadnej doprave. Letáky je možné vyhotoviť v rôznych tvaroch a veľkostiach. Objednávky už od 200 ks.

Neváhajte nás kontaktovať!

Máte špecifické požiadavky na rozmer, počet kusov alebo použitý materiál? Zašlite Váš dopyt prostredníctvom .

Informujte sa nezáväzne.